![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/6f3d3b38-66ee-4bf9-b103-9d10313a55bd.jpg)
Подія сталася вчора, близько 13:00 години, у с. Русанівка, що на Липоводолинщині. Як попередньо встановили поліцейські зіткнення сталось між автомобілем «Kia Carens», під керуванням 39-річного чоловіка, та мотоциклом «Forte», за кермом якого перебував 17-річний місцевий житель.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій двоколісного отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до центральної районної лікарні.
За даним фактом слідчі вже відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами», у ході якого будуть детально встановлювати причини та обставини автопригоди.
Поліція Сумщини