![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/296453872_422790919889676_8254506566804871302_n.jpg)
Жінка, 1951 року народження, яка має в анамнезі різні хронічні захворювання, в тому числі перенесла 2 інсульти.
На вказане місце виїхало чергове рятувальне відділення Центру разом з кінологічними розрахунками. Протягом ночі з 1 на 2 серпня рятувальники за допомогою спеціально навчених собак, які спеціалізуються на пошуку людини по сліду, обстежили 30 га місцевості. В результаті пошуково – рятувальної операції о 8 годині ранку 2 серпня старенька була виявлена у кукурудзі на одному з полів у стані сильного переохолодження, після чого її зразу було ушпиталено до лікарні.
Чотирилапі рятувальники в черговий раз довели свою ефективність і сьогодні заслужили святковий обід.
Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України