![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/295875533_3544388922469558_8070547363640235423_n.jpg)
Як відомо, російські окупанти завдали значної шкоди інфраструктурним об’єктам громади, комунальним підприємствам та мережам, житловим будинкам. Відновлювальні роботи тривають безперервно, для успішного їх виконання потрібна комунальна спецтехніка. Ту, що була в громаді, викрали або знищили окупанти.
Тож надзвичайно приємно, що наші комунальні підприємства «Тростянецькомунсервіс» та «Чисте місто» отримали сьогодні спеціалізовані вантажні автівки від компанії Феррекспо. Автівки сучасні, відповідають вимогам безпеки. Вони економно витрачають пальне й оснащені окремими салонами для перевезення працівників та інвентаря.
Міський голова Юрій Бова від імені усіх тростянчан щиро дякує головному акціонеру компанії Феррекспо Костянтину Жеваго за придбання для наших комунальників вантажівок та іншої необхідної спецтехніки. Дякує керівництву компанії Феррекспо за надання допомоги постраждалим регіонам з перших днів російської агресії, за допомогу в ліквідації наслідків ворожих ударів, завданих під час окупації.
- Це вже другий автомобіль, отриманий нашим підприємством від благодійників. Перший автомобіль використовується на дільниці водовідведення, а цей, що отримали зараз, передаємо аварійній бригаді дільниці водопостачання, - говорить Андрій Самодай, керівник КП «Тростянецькомунсервіс». – Сучасна техніка прискорить виконання виробничих завдань, до того ж вже не потрібно буде витрачатися на ремонт старої техніки.
Важливість допомоги технічними засобами відзначила й Валентина Колодко, директор КП «Чисте місто»:
- Зараз ми проводимо заготівлю дров на зиму по старостинських округах. Новою автівкою будемо доставляти в села наших працівників. Вантажівка має просторий бункер для перевезення обладнання, необхідного в роботі.
Слід нагадати, що Тростянецька громада дещо раніше отримала від компанії Феррекспо автобус, який покращив ситуацію з пасажирськими перевезеннями. Нові спеціалізовані вантажні автівки, які отримали сьогодні, відразу ж почнуть працювати на благо Тростянецької громади.
Тростянецька міська рада
До Тростянця знову надійшла сумна, трагічна звістка: 20 липня 2024 року перестало битися серце відважної захисниці, штаб-сержанта Сумської державної прикордонної...
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
До Тростянця надійшла значна партія гуманітарної допомоги від польських партнерів – майже 11 тон необхідних товарів....
7 липня в Тростянці свої двері для відвідувачів відкрив «ХАБ «Незламні» - сучасний простір для самотніх людей, внутрішньо переміщених осіб,...
До Тростянця вкотре завітали друзі та партнери громади - шведські благодійники з організації Skicka vidare till Ukraina, які вже тривалий...