![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_47_43.jpg)
8 травня, попередньо, між районом Василівки обласного центру та с. Токарі сталося загоряння очерету та залишків сухої рослинності. Вогонь поширився на значну площу. На гасіння залучили черговий караул 2-ї державної пожежно-рятувальної частини. О 20.20 загоряння вдалося локалізувати, запобігши подальшому поширенню полум’я, яке просувалося у бік житлового сектору. А о 20.34 пожежу остаточно ліквідували. На місці працювало 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки ДСНС України.