![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/shostka_210422_shahr.jpg)
Під приводом термінового телефонного дзвінка зловмисниця заволоділа мобільним телефоном неповнолітньої дівчини. Проте уникнути відповідальності жінці не вдалося, її викрили співробітники поліції за допомогою уважної потерпілої.
Повідомлення про шахрайство в поліцію надійшло від 34-річної жительки Шостки. Жінка розповіла - коли вони з донькою стояли у дворі багатоповерхівки, до них підійшла невідома жінка і попросила мобільний телефон для термінового дзвінка. Неповнолітня донька заявниці дала свій гаджет, проте вже за кілька хвилин вони виявили зникнення незнайомки разом з «мобільним».
Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини звернулося п’ять нових жертв шахраїв, які злочинним шляхом виманили у потерпілих близько 70...
Скориставшись необізнаністю свого знайомого в користуванні мобільним банкінгом, охтирчанин видурив у нього майже 7000 гривень. Злочинну діяльність шахрая припинили правоохоронці....
За минулі вихідні шахраї ошукали четверо жителів Сумщини та виманили близько 328 000 власних заощаджень. За кожним фактом у поліції...
Шахраї продовжують вчиняти злочини проти довірливих містян. Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини за допомогою звернулося п’ять мешканців області....
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...