![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2022-04-18_14-54-40.jpg)
Під час перевірки поліцейські з’ясували, що конотопчанин не мав відповідних документів на перевезення копалин та викликали слідчо-оперативну групу.
Провівши необхідні першочергові слідчі дії, поліцейські встановили, що чоловік не маючи жодних законних підстав та документів видобував пісок у незаконному кустарному кар’єрі неподалік від села Гути.
Наразі автомобіль разом з видобутим піском затримано та поміщено на спеціальний майданчик.
За даним фактом у поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 240 Кримінального кодексу України «Порушення правил охорони або використання надр». Слідство триває.
Поліція Сумщини