![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/278448179_353241723504852_1186797895405517105_n.jpg)
Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив дим на відкритій території. На місце події було направлено відділення чергового караулу 7 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено суху рослинність на площі до 0,3 га. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на два поруч розташовані садові будинки.
О 12:46 загоряння локалізували, а о 12:51 – повністю ліквідували.
Цього ж дня схожий випадок стався і обласному центрі, де о 15:35 надійшло повідомлення про загоряння сміття на відкритій території поблизу мосту по вул. Прокоф’єва.
О 15:49 силами чергового караулу 1 – ї державної пожежно – рятувальної частини загоряння повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.