Як повідомив міський голова Павло Кузьменко, у ході зустрічі згадали про загиблих охтирчан, обговорили велику та дієву підтримку Азербайджаном України, пише okhtyrka.online.
«Афган Фаганович оприлюднив готовність Почесного консульства безпосередньо допомогти місту у відбудові краєзнавчого музею, адже саме Охтирку й Азербайджан пов’язує давня дружба. У Другу світову війну серед тих, хто звільняв наше місто від фашистів, був і загін багірівців під командуванням безстрашного азербайджанця командира Мусаіба Багірова. Сьогодні охтирці, не допустивши, ворога в місто, довели: вони гідні своїх героїчних предків, за що Охтирка й отримала статус “Місто – герой”. Про це я й поінформував Почесного консула Азербайджанської Республіки в м. Харків Афгана Салманова під час нашої короткої зустрічі. Він висловив своє щире захоплення охтирцями і попросив передати жителям міста, що азербайджанці завжди були, є і будуть справжніми друзями українцям», – повідомив Кузьменко.
У ході досудового розслідування, правоохоронці встановили, що зловмисник через ревнощі проник до квартири своєї колишньої дружини та викрав звідти...
Охтирська громада провела в останню путь загиблого на війні молодшого сержанта Андрія Олександровича Бублика....
Охтирська громада провела в останню путь загиблого на війні солдата Віталія Дмитровича Наливайка....
В Охтирській міській раді повідомили, що солдат Наливайко Віталій Дмитрович, 1996 року народження, стрілець-зенітник, прийнятий на військову службу 16.09.2020 року,...
Солдат Сталінський Геннадій Анатолійович, 1977 року народження, загинув 7 липня під Бахмутом....