![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/ecb39f8b-6b47-4da5-8c41-fdcb7db5cf38.jpg)
Молодший сержант Бублик Андрій Олександрович, 1976 року народження, стрілець стрілецького відділення, призваний на військову службу 24.02.2022 р., був вірний військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконував військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу, незалежність.
5 червня 2024 року в Бахмутському районі Донецької області під час ворожого артилерійського обстрілу - зник безвісти. На підставі «Постанови про встановлення особи» від 24 липня 2024 року невпізнаного військовослужбовця військової частини було визнано, як молодшого сержанта БУБЛИКА Андрія Олександровича.
Церемонія прощання відбулася сьогодні, 29 липня, в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Поховали Андрія на Алеї Слави, повідомили в мерії Охтирки.
Вічна пам’ять Герою!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Поліція Сумщини продовжує документувати наслідки ворожих обстрілів з боку рф....
Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Сумської області. Всього протягом доби нараховано 28 обстрілів (80 вибухів) із різних видів озброєння....
29 липня 2023 року, рік тому, ворог завдав ракетного удару по закладу освіти в Сумах....
Про це повідомили в Сумській ОВА....
Протягом дня росіяни здійснили 21 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 72 вибухи. Обстрілів зазнали Хотіньська, Юнаківська,...