![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/zbroya_080422.jpg)
Вчора до поліції Сум надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що він знайшов зброю та вирішив її здати.
Поліцейські вилучили зброю й боєприпаси і направили на експертне дослідження.
Правоохоронці радять громадянам не наражати себе та оточуючих на небезпеку і здати до поліції незареєстровану зброю, набої та вибухові пристрої, якщо ці речі зберігаються незаконно.
Поліція нагадує добровільна видача зброї та набоїв звільняє від кримінальної відповідальності.
Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що з медіа йому стало відомо, що на Сумщині судять чоловіка, який на...
З початку широкомасштабного вторгнення зс рф Міністерством оборони України кодифіковано, допущено до експлуатації у Силах оборони понад сто зразків боєприпасів...
За процесуального керівництва Харківської окружної прокуратури повідомлено про підозру 54-річному чоловіку у незаконному придбанні, зберіганні та збуті вогнепальної зброї і...
У Сумах 46-річний містянин зберігав бойові припаси та вибухові речовини без належного законом дозволу у своєму гаражі. На даний час...
Служба безпеки спільно з Національною поліцією нейтралізувала злочинне угруповання, яке підпільно торгувало зброєю у різних регіонах України, в тому числі...