![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/33a6369a-12fc-4b5d-b147-d56f94930446.jpg)
Після чого бажаючи приховати факт крадіжки, використовуючи принесену із собою рідину для розпалювання багаття та запальничку, підпалив речі в місці, де зберігались гроші. При цьому бажаючи інсценувати самозаймання квартири, попередньо в цьому ж місці поклав електричний подовжувач під речі. Здійснивши підпал зловмисник покинув місце злочину.
Однак, правоохоронці вже через декілька годин встановили його місце перебування та затримали його в процесуальному порядку. Судом в подальшому обрано останньому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
На даний час слідчі завершили досудове розслідування. Тепер чоловік постане перед судом за ч. 4 ст. 185 та ч. 2 ст. 194 ККУ, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Зловмисника правоохоронці затримали прямо «на гарячому», коли він, сидячи у колодязі, намагався вирізати черговий шматок телефонного кабелю....
Охтирська громада провела в останню путь загиблого на війні молодшого сержанта Андрія Олександровича Бублика....
Охтирська громада провела в останню путь загиблого на війні солдата Віталія Дмитровича Наливайка....
В Охтирській міській раді повідомили, що солдат Наливайко Віталій Дмитрович, 1996 року народження, стрілець-зенітник, прийнятий на військову службу 16.09.2020 року,...
У Сумах невідомі пошкодили та вкрали частину пам'ятника на вул. Воскресенській....