![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/fb_img_1648326226624.jpg)
Зустріч з журналістами він розпочав з виконання власної композиції. Під час зустрічі зазначив: їдучи до громади, привозять із собою важливі вантажі, пише Суспільне.
"Я роблю те, що найкраще вмію робити. Я вмію, мені здається, якось об’єднувати, надихати та переконувати людей, але паралельно, щоб це не було такою словесною роботою. Ми дуже багато займаємось тим, що возимо важливі речі тим чи іншим людям, і особисто на своєму транспорті. Займаємося тим, що цілі фури ліків і обладнання передаємо в госпіталі. Тобто я стараюсь робити те, де я можу бути корисний, але треба буде тримати в руках автомат – буду тримати", — сказав Вакарчук.
Одним з місць у Сумах, яке відвідав музикант, став роменський мікрорайон, куди влучила одна з авіаційних бомб, скинута російськими військовими.
"24 людини тут загинуло. Це була авіаційна бомба, вона впала свідомо на житловий квартал. Просто немає слів. Горіти їм в пеклі, і будуть вони відповідати", — зазначив він.
Святослав Вакарчук на Сумщині зустрівся з бійцями територіальної оборони та відвідав кілька громад.
"Справді, той мем, що російська армія застряла замість того, щоб навести жах на всі країни світу. В цьому гіркому жарті є правда, тому що Сумщина сьогодні, як, мабуть, і вся Україна, стоїть на сторожі свободи, гідності всього світу", — зазначив Вакарчук.
Також він відвідав напівзруйноване місто-герой Охтирку.