![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_25_41.jpg)
"Ми запитували додаткові коридори і місту Шостка, Конотопу, Глухову, Великій Писарівці, Лебедину, селам громади, Тростянцю, Боромлі, Охтирці, Краснопіллю — це ті, які або постраждали найбільше від збройної агресії або, наприклад там, де більш менш спокійна ситуація на півночі області, але там є люди які застрягли, поїхали до родичів, і війна їх там зупинила і є необхідність повернутися", — розповів Дмитро Живицький.
За його інформацією, підготовлено понад 160 автобусів, які готові вивозити людей, вони заправлені, знаходяться у Полтавській області на межі з Сумщиною, пише Суспільне.