Юні сумські спортсмени відзначилися на літній гімназіаді України

Підійшла до фіналу VІ літня Гімназіада України. З квітня по серпень 2024 року учні Сумщини змагалися у 23-х видах спорту.

Змаганнями з боксу сумські спортсмени завершують свій виступ у VІ літній Гімназіаді виборовши срібну медаль.

Підводячи підсумки, можна сказати, що не дивлячись на складні безпекові умови, спортсмени підготувалися до змагань, вдало виступили і показали гідний рівень підготовки майже з усіх видів спорту, завоювавши 51 медаль (7 золотих, 21 срібна, 23 бронзових), повідомляє Сумське обласне відділення філія КФВС МОНУ.

Приємно відзначити що за попередніми підсумками Сумська область зайняла І загальнокомандне місце у своїй групі та ІІ місце в загальнокомандному заліку серед всіх областей України.

Учні Сумщини вибороли наступні загальнокомандні призові місця:

І місце – дзюдо;

ІІ місце – футбол (дівчата), греко-римська боротьба та пляжний волейбол (дівчата).

Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!

Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал

view counter

По тематике

Сумські пляжниці – бронзові призери Гімназіади
06.08.2024 08:29

Цими вихідними у м. Київ відбулися фінальні змагання з пляжного волейболу у рамках VІ літньої Гімназіади України....

Борці з Сумщини повернулися додому зі “сріблом”
09.06.2024 10:25

Днями у Києві відбулися змагання з греко-римської та вільної жіночої боротьби....