![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/40a936b6-fd8c-4d91-8835-52d34e0ee88c.jpg)
Як було встановлено, вогонь охопив по всій площі дерев’яну будівлю господарчого призначення. О 17:42 загоряння локалізували, запобігши її подальшому поширенню та відвернувши небезпеку від поруч розташованої оселі громадян. О 17:55 пожежу ліквідували.
Всього на місці події працювало 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки ДСНС України.
Припустима причина загоряння – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Для запобігання таким випадкам дотримуйтесь вимог безпеки при використанні опалювальних приладів, повідомили рятувальники Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
8 серпня підрозділи ДСНС шість разів ліквідовували пожежі на відкритих територіях в Охтирському і Конотопському районах та в обласному центрі....
Тростянецька міська лікарня продовжує відновлюватися, відбудовуватися та наповнюватися необхідним обладнанням та меблями. Суттєву допомогу у цій важливій справі надають міжнародні...
7 серпня, у другій половині дня, на телефонну лінію «101» надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території по провулку Тракторному...
Перші 19 генераторів різної потужності отримали 17 підприємців Тростянеччини, які здійснюють виробництво, зберігання та продаж продуктів харчування, а також надають...
7 серпня, о 15:08 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному домоволодінні в селищі Хухра, Охтирського...