![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/db8c20a1402436490b2636bb92c09259.jpeg)
До поліції звернулась сумчанка та повідомила, що її малолітнього сина пограбував невідомий чоловік. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції.
Як встановили правоохоронці, біля річки до 13-річного хлопчика підійшов незнайомець, який намагався викрасти його велосипед. У відповідь на дії злочинця, дитина почала чинити супротив та відбирати свій двоколісник. Зрозумівши, що велотранспортом заволодіти йому не вдасться, невідомий змусив зняти золотий ланцюжок. Після чого забрав прикрасу та втік.
У ході оперативно-розшукових заходів співробітники управління карного розшуку ГУНП в Сумській області спільно з працівниками відділу кримінальної поліції Сумського РУП, використовуючи можливості сектору кримінального аналізу, встановили особу грабіжника, ним виявився 20-річний мешканець міста Суми.
Слідчі поліції затримали зловмисника в процесуальному порядку та вже повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Слідство триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Зловмисник, обираючи слушний момент, підходив до чоловіків, завдавав їм декілька ударів в область голови та відбирав мобільні телефони. На даний...
До поліції зателефонував мешканець Сум та повідомив, що його пограбували....
У Ромнах, перебуваючи у парковій зоні, зловмисник підійшов до місцевого жителя, присів поруч на лавочку та відволікаючи розмовою намагався непомітно...
За клопотанням слідчого та прокурора Білопільського відділу Сумської окружної прокуратури рішенням суду 28-річному підозрюваному в грабежі обрано запобіжний захід у...
До 5 років позбавлення волі засуджено юнака, який у поїзді відібрав у пенсіонерки пенсію....