![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/26a125e4-8612-430b-a080-ab982b72fbf9.jpg)
Мобільного телефону хлопець при собі не мав. Також мати надала детальний опис зовнішності сина, тож всі наряди поліції були орієнтовані на пошук дитини.
Правоохоронці, відпрацьовуючи прилеглу територію до місця, де востаннє бачили хлопчика, відшукали останнього в гаражному кооперативі – він спав. На щастя, дитина була в порядку і не стала жертвою неправомірних дій. Працівники Конотопського районного відділу поліції передали сина матері та повели з ними профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків, повідомили в поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Вчора ввечері до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського районного управління поліції звернувся місцевий житель, який повідомив, що його 14-річний син...
Близько години знадобилось працівникам поліції аби встановити місце знаходження 8-річної дівчинки....
Вчора до Конотопського районного відділу поліції звернулась жінка і повідомила про те, що вона на одній з вулиць міста помітила...
Сьогодні вранці до Охтирського районного відділу поліції звернулася місцева жителька, яка повідомила, що її неповнолітній син відсутній за місцем мешкання,...
Вчора ввечері до поліції зателефонував небайдужий чоловік та повідомив, що неподалік в’їзду в Конотоп бачив дитину, яка йшла вздовж дороги...