![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/454506407_485277304139079_16637022633125919_n_0.jpg)
Чергова велика партія гуманітарної допомоги надійшла учора, 7 серпня, до нашої міської лікарні з Німеччини, від благодійної організації «Heidenheim für Ukraine». Це різноманітні меблі та лікарські засоби.
Місія німецьких благодійників полягає в тому, щоб транспортувати вантажі гуманітарної допомоги з Хайденхайма в Україну під час війни через ефективний ланцюжок доставок.
Гуманітарний вантаж на подвір’ї міської лікарні зустріли: заступник міського голови Володимир Злепко разом з генеральним директором лікарні Анатолієм Плахтирею.
Керівник лікарні повідомив, що меблі, а це – ліжка, стільці, приліжкові тумби будуть слугувати пацієнтам стаціонарних відділень й подякував німецьким друзям за важливу допомогу, повідомили в мерії Тростянця.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Перші 19 генераторів різної потужності отримали 17 підприємців Тростянеччини, які здійснюють виробництво, зберігання та продаж продуктів харчування, а також надають...
Глухівська міська рада отримала три електрогенераторні установки kW Diesel, масла до них та набір інструментів на загальну суму понад 436...
Охтирські поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП....
Щоб спростити життя ветеранів та ветеранок після їх повернення додому з війни, в Україні впроваджуються проєкти, які дають можливість швидко...
Проєкт відновлення Тростянецької лікарні стосується будівель поліклініки, корпусу стаціонарного відділення та корпусу дитячого відділення....