![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/f6b4c419-2866-4143-a1f7-a0647517888f.jpg)
Жінка власними силами вже декілька годин намагається відшукати хлопчика, але марно. Всі наряди поліції були орієнтовані на пошуки зниклого.
Менше години знадобилось поліцейським, аби відшукати дитину. Як виявилось, він з цікавості відійшов досить далеко від дому і не зміг знайти дороги назад. На щастя, юний «мандрівник» був в порядку і не став жертвою неправомірних дій. З дитиною та бабусею правоохоронці провели профілактичну бесіду щодо недопущень подібних випадків в подальшому, повідомили в поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!