![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/448aea9a-5f21-4922-82db-6b740bf3dc60.jpg)
У ході наради представники Сумської ОВА та військові та керівники операторів електронних комунікаційних послуг обговорили проблеми функціонування телекомунікаційних систем в умовах дефіциту електроенергії та постійних обстрілів, в тому числі щодо забезпечення генераторами та альтернативними джерелами живлення комунікаційного обладнання.
Узгодили спільні рішення, які сприятимуть безперебійній роботі операторів телекомунікаційних систем, щоб населення та аварійні служби були забезпечені сталим зв’язком.
“Жителі області повинні мати інтернет-зв'язок. Від цього часто залежить життя людини. Дякую вам за роботу і зі свого боку й надалі допомагатимемо вирішувати нагальні проблеми, щоби ви могли безперешкодно працювати», – сказав Володимир Артюх.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Наразі в області здійснюється ямковий ремонт 4 автомобільних доріг загального користування місцевого значення та одного мостового переходу....
Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Сумської ОВА Тарас Савченко під час зустрічі з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим...
Керівник робочої групи Олена БОЙКО звернулася до керівництва громади з пропозицією – уже на початковому етапі реалізації проєкту враховувати всі...
Спеціалізовані автомобілі для перевезення маломобільних людей отримали Ямпільська, Краснопільська, Липоводолинська та Шосткинська територіальні громади....
Згідно з розпорядженням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА головою робочої групи стала заступник начальника Олена БОЙКО....