![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/453180316_835452302020709_270780036408242298_n.jpg)
«На 2024 рік субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах не передбачена, оскільки зараз найголовніше – забезпечення армії. Але разом з тим, ми розуміємо, що основні дороги мають бути проїзними, це важливо для військових, аварійно-рятувальних і екстрених служб, евакуації населення. Враховуючи наявні потреби, було вирішено провести ремонт найбільш небезпечних ділянок доріг, – зазначив начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ.
Сума залишку коштів за попередні роки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, передбачених на фінансування ремонтних робіт на місцевих дорогах у 2024 році становить в сумі 178 мільйонів 203,5 тис. грн, з них на капітальні видатки в сумі 72 млн 845,3 тис. грн, поточні видатки (експлуатаційне утримання автомобільних доріг) в сумі 105 358,2 тис. грн.
«Крім того, з резервного фонду державного бюджету України Сумщині було виділено кошти на експлуатаційне утримання 8 автомобільних доріг загального користування місцевого значення в сумі 222,24 млн. грн, – розповів Володимир Артюх. – Було відповідне звернення до Офісу Президента та Уряду і нам пішли назустріч. Адже по даних автомобільних дорогах здійснюється перевезення військових та гуманітарних вантажів, евакуація населення з громад».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Сумської ОВА Тарас Савченко під час зустрічі з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим...
Керівник робочої групи Олена БОЙКО звернулася до керівництва громади з пропозицією – уже на початковому етапі реалізації проєкту враховувати всі...
Спеціалізовані автомобілі для перевезення маломобільних людей отримали Ямпільська, Краснопільська, Липоводолинська та Шосткинська територіальні громади....
Згідно з розпорядженням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА головою робочої групи стала заступник начальника Олена БОЙКО....
Начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ зустрівся з членом Адміністративної ради ESE Invest AG Олафом КНАППЕ та бенефіціаром ТОВ «Глобал Грін...