![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_226_21.jpg)
На місце події було направлено відділення чергового караулу 18-ї державної пожежно-рятувальної частини.
За попередньою інформацією, при переході через пішохідний місток чоловік впав та нахромився рукою на металеву арматуру. Рятувальники за допомогою гідравлічного інструмента зрізали металевий прут. Вивільнили руку, постраждалого поклали на жорсткі ноші передали медикам для подальшої госпіталізації.
Всього для надання допомоги було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, повідомили рятувальники Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
23 липня в м. Суми на базі торговельно-розважального центру “Лавина” відбулися спільні навчання рятувальників та працівників підприємства....
Про це повідомили в Сумській ОВА....
На Сумщині через сильну спеку триває пожежонебезпечний період. Найближчими днями спека лише посилюватиметься, у зв’язку з чим пожежна небезпека набуває...
Рятувальники допомогли ліквідували наслідки негоди....
21 червня, о 08:19 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги. За попередніми даними, на вул. Мезенівська...