![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/2afc6633-10bd-46e9-903b-10d9b197b7c9.jpg)
До гасіння, окрім підрозділів ДСНС, залучалися працівники місцевої та добровільної пожежних команд.
Вогнеборці оперативно приборкали осередки горіння, запобігши їх поширенню на значні площі.
На Охтирщині в селищі Чупахівка рятувальники ліквідували загоряння стерні та пшениці на приватній земельній ділянці, внаслідок якого травмування отримав чоловік, 1966 р.н. Постраждалого госпіталізували.
Щоб запобігти таким випадкам, дотримуйтесь вимог пожежної безпеки. Пам'ятайте про заборону спалювання сухої рослинності та сміття. При виявленні загорянь в екосистемах телефонуйте на "101", повідомляють рятувальники Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
29 липня, о 21:48 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу гаражів, розташованих поблизу п’ятиповерхового житлового будинку по вул....
Вранці 30 липня у Сумах по вул. 2-га Залізнична горів гараж....
Вночі в Сумах рятувальники оперативно ліквідували загорання паливних брикетів....
29 липня, о 00:12 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про загоряння в приватному домоволодінні по вул. 2-га Замостянська в...
27 липня пожежі на відкритих територіях виникали у населених пунктах Конотопського Охтирського та Сумського районів. До приборкання цих загорянь окрім...