![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/450613835_823160143249925_8872925601344173733_n.jpg)
«За рахунок заощаджених бюджетних коштів з будівництва фортифікаційних споруд, яке ми розпочали у лютому цього року, за заявками Збройних Сил в області будуються ще кілька фортифікаційних об’єктів. І наразі буде закуповуватись відповідне обладнання для інженерних невибухових загороджень. Ці об’єкти необхідні нашим військовим для підвищення стійкості систем оборонних рубежів навколо населених пунктів та навколо обласного центру», – зазначив очільник ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Традиційно в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України відбувся щорічний День поля: «Формування врожаю ранніх зернових культур в умовах...
Заступник Міністра охорони здоров’я Марія Карчевич під час робочої поїздки на Сумщину разом із начальником Сумської ОВА Володимиром Артюхом відвідали...
Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх подякував усім причетним, хто продовжує повертати в Україну цивільних та військових з ворожого полону....
Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ провів нараду з начальниками обласних військових адміністрацій України та заслухав доповідь кожного щодо оперативної ситуації, зокрема про...
Підняття Прапора, урочисті покладання квітів та нагородження героїв: як відзначає Сумщина День української державності....