Попередньо інспектори з’ясували, що 27-річний водій автомобіля ВАЗ, виїжджаючи на нерегульоване перехрестя з другорядної дороги, не надав переваги в русі та допустив зіткнення з тролейбусом, керманичка якого рухалася головною дорогою.
У результаті ДТП керманича транспортного засобу ВАЗ з тілесними ушкодженнями лікарі ушпиталили до медичного закладу для надання необхідної допомоги.
Для з’ясування обставин автопригоди інспектори викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції, повідомили в патрульній поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Внаслідок зіткнення двох автівок тілесні ушкодження отримали дві пасажирки. На місці працювала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції....
17 липня, близько 21:00, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Полку “Азов”....
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...