![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/14abb414-e65a-4683-94f2-fc9446d71924.jpg)
В ході проведення оперативно-розшукових заходів, співробітники карного розшуку ГУНП в Сумської області спільно з оперативниками Сумського РУП, використовуючи можливості кримінального аналізу по гарячим слідам встановили особу грабіжника. Ним виявився 19-річний мешканець Сумського району.
Правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучили викрадене майно.
Наразі слідчі поліції під вже повідомили злочинцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Слідство триває, повідомили в поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Близько 21:00 години до Конотопського районного відділу поліції звернувся місцевий мешканець. Як повідомив заявник, біля магазину по вулиці Романа Шухевича...
Досудовим розслідуванням встановлено, що нападник перебуваючи в людному місці, підбіг до однієї з жінок та не зважаючи на оточуючих, вихопив...
Вчора вдень, перебуваючи в одному з магазинів міста Шостка, місцевий мешканець вирішив прибрати до рук майно іншого покупця. Але розпорядитися...
Зловмисник накинувся на потерпілого посеред вулиці та відібрав мобільний телефон. Того ж вечора нападника розшукали правоохоронці, тепер він дає свої...
Правоохоронці оперативно розшукали та затримали зухвалого грабіжника....