![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/299baca0-2f37-4c8f-a07c-f106250d33ad.jpg)
Менш ніж за годину поліцейській офіцер громади встановив особу зловмисника, ним виявився 49-річний мешканець Новослобідської громади. Як з’ясували поліцейські, потерпіла знаходилась в своєму автомобілі, коли до неї підійшов чоловік, відкрив двері автомобіля, відібрав ключі від транспортного засобу, гаджет, гроші та втік.
Правоохоронці затримали грабіжника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, вилучили викрадене майно та повернули власниці.
Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили злочинцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Слідство триває, повідомили в поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Близько 21:00 години до Конотопського районного відділу поліції звернувся місцевий мешканець. Як повідомив заявник, біля магазину по вулиці Романа Шухевича...
Досудовим розслідуванням встановлено, що нападник перебуваючи в людному місці, підбіг до однієї з жінок та не зважаючи на оточуючих, вихопив...
Вчора вдень, перебуваючи в одному з магазинів міста Шостка, місцевий мешканець вирішив прибрати до рук майно іншого покупця. Але розпорядитися...
Зловмисник накинувся на потерпілого посеред вулиці та відібрав мобільний телефон. Того ж вечора нападника розшукали правоохоронці, тепер він дає свої...
Правоохоронці оперативно розшукали та затримали зухвалого грабіжника....