![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/432df833-b159-4fbb-8f8f-99da4210a9cc.jpg)
Як попередньо встановили поліцейські, 22-річний водій автомобіля «Toyota RAV4», рухаючись вулицею допустив наїзд на неповнолітнього, який переходив проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу. Після цього, 36-річний керманич автомобілю «Daewoo Sens», також допустив наїзд на 16-річного хлопця. Внаслідок автопригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до лікарні.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 286 “Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами ” Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....
На проспекті Свободи зіткнулися Рено та Фольскваген....