![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/bfa025c1-a8b5-4065-8ff4-dc46cb77c6bc.jpg)
У ході слідства встановлено та доведено в суді, що подія сталась 31 серпня 2020 року в с. Кияниця Сумського району. Двоє знайомих на подвір’ї приватного будинку розпивали спиртні напої. Згодом до них приєдналась жінка, через яку між чоловіками розпочалась словесна перепелка, під час якої потерпілий дістав ніж. Вже за декілька секунд обвинувачений відібрав у товариша ніж та ударив ним опонента в область серця. З місця події чоловік утік, 36-річного потерпілого було госпіталізовано. Він отримав тяжкі тілесні ушкодження і тривалий час перебував у лікарні.
Обвинувачений у ході судового розгляду вину свою визнав, за результатом зібраних доказів вироком суду першої інстанції його засуджено до покарання у виді 5 років позбавлення волі (ч. 1 ст. 121 КК України), повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Обвинувачений, який понад 20 років відвідує релігійне об’єднання і є священнослужителем, сідає в тюрму....
Ювенальні прокурори Сумської обласної прокуратури в суді апеляційної інстанції відстояли вирок стосовно 50-річного жителя Сумського району, який розбещував малолітню, спричинивши...
Охтирський міськрайонний суд визнав місцевого адвоката винним у виправдуванні збройної агресії російської федерації проти України....
Двох учасників організованої групи засуджено за незаконний обіг метадону, який один із них отримував шляхом шахрайства....
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....