![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/konkurs_6.jpg)
Організовують його відділ культури, Центр культури і дозвілля та ТРЦ «Мануфактура».
Аби взяти участь у фестивалі, необхідно створити новорічно-різдвяну поробку та принести її до Центру культури і дозвілля за адресою: вул. Івана Сірка, 3. Техніку виконання, стиль та розмір роботи визначає сам автор.
Обов’язково треба підписати роботу, вказавши її назву, прізвище, ім’я автора, його вік та мобільний телефон. Новорічні поробки учасників прийматимуть до 21 грудня включно.
Учасників та переможців фестивалю нагородять дипломами та подарунками, а роботи продадуть під час благодійного ярмарку. Вторговане спрямують Збройним Силам України.
Детальніше щодо благодійного фестивалю можна дізнатись за телефоном: (099)3473938.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Медичний пересувний кабінет (медичний трейлер) виготовило підприємство ТОВ «Сервіс Юкрейн» на замовлення ГО «Львівська Міська Громадська Організація «Ротарі Клуб «Львів...
Допомогу передали представники Конгресу українців Латвії за сприяння благодійного фонду "Всесвіт добра" та Федерації футболу міста Києва....
КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» проведе до Великодня благодійну акцію «Пасхальний кошик»....
Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ провів зустріч із представниками Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA) та обговорив основні...
Тростянецька міська рада намагається надати максимальну підтримку внутрішнім переселенцям, яких з кожним днем усе більше прибуває до нашої громади з...