![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/0f4325ec-90ad-4eb7-802f-7a3ad6614a3a.jpg)
Працівники сектору кримінальної поліції негайно відреагували на повідомлення, провели ряд оперативних заходів та встановили особу правопорушника. Ним виявився 14-річний мешканець міста. Як з'ясували поліцейські, на одній з вулиць підліток підійшов до потерпілого та попросив телефон, аби зв'язатись з родичами. Коли останній згодився допомогти та надав свій гаджет, правопорушник втік з телефоном, таким чином незаконно заволодів ним.
Правоохоронці вилучили у хлопця мобільний телефон та повернули власнику.
За даним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України "Шахрайство". Слідчі дії тривають, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Шахраї продовжують вчиняти злочини проти довірливих містян. Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини за допомогою звернулося п’ять мешканців області....
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...
У поліції встановлюють зловмисників у рамках розпочатих кримінальних проваджень....
Юнаки розміщували фейкові оголошення в Інтернеті про можливість прибутку від інвестицій, а після отримання коштів привласнювали їх собі. За скоєне...
Всі вони повірили досить сумнівній інформації, яку отримали з неперевірених та невідомих джерел і в результаті втратили свої гроші....