![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2023-11-29_11-08-29.jpg)
Так, у м. Путивль по вул. І. Путивльського рятувальники відбуксирували вантажівку, яка своїм напівпричіпом перегородила частину дороги, ускладнюючи рух іншим транспортним засобам. А у м. Суми по вул. Г. Давидовського працівники ДСНС надали допомогу водію, вантажівка якого застрягла на ґрунтовій дорозі.
Всього упродовж доби було надано допомогу 7 громадянам, серед них одна дитина та відбуксировано 5 авто, повідомляє ГУ ДСНС України у Сумській області.
Про це повідомили в Сумській ОВА....
На Сумщині через сильну спеку триває пожежонебезпечний період. Найближчими днями спека лише посилюватиметься, у зв’язку з чим пожежна небезпека набуває...
Про це повідомили в Міненерго....
Рятувальники допомогли ліквідували наслідки негоди....
За прогнозами обласного гідрометцентру, вдень 23 червня по Сумській області та м. Суми очікується гроза, місцями шквали 15-20 м/с (1...