![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1462f663-fcae-48d2-a426-346749d6e824.jpg)
Таку необхідну допомогу лікарня отримала завдяки співпраці команди Охтирської міської ради з міжнародним партнером – International Medical Corps.
Лікарі висловили щиру подяку благодійникам за підтримку, зазначивши, що ця техніка суттєво покращать умови надання медичної допомоги, адже лікарня має дбати про пацієнтів та своїх співробітників. І кліматична та побутова техніка для створення комфортного режиму – частина такої турботи.
«Три потужні пральні машини, три сушильні машини допоможуть нам на вищому рівні підтримувати необхідний гігієнічний режим у відділеннях.
Вісім новеньких кондиціонерів вже розподілені до відділення реабілітації та до інсультного блоку, і вже ведуться роботи з монтажу цього так потрібного обладнання!», - говорять вдячні медики, повідомили в мерії Охтирки.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Охтирською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно особи, яка діяла в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю,...
До Тростянця вкотре завітали друзі та партнери громади - шведські благодійники з організації Skicka vidare till Ukraina, які вже тривалий...
У Роменській громаді активно впроваджується Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування («Говерла») за підтримки Уряду США...
Шосткинська центральна міська бібліотека отримала з Англії майже сотню книг загальною вартістю 500 фунтів....
Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Міністерством відновлення та за фінансової підтримки німецького уряду впроваджує ініціативу «Зміцнення стійкості на місцях....