![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_241_12.jpg)
У перший день пройшли змішані естафети. У сінгл-міксті уродженці Сумщини Анастасія Меркушина та Артем Тищенко посіли 10-те місце. У класичній змішаній естафеті українці посіли 8-ме місце. За комнаду бігли і стріляли Артем Прима, сумчанин Антон Дудченко і Ірина Петренко та Христина Дмитренко.
В індивідуальних гонках кращою стала Ірина Петренко з 22-м результатом, 40-ю із одним заліковим очком стала глухівчанка Анна Кривонос. Серед чоловіків лише Артем Тищенко опинився “в очках” — 38-місце.
Гонки першого етапу нового сезону продовжаться вже у середу, 29 листопада, жіночою естафетою.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Це рішення діє з 20 березня 2024 року....
Команда Федерації біатлону України зайняла перше місце у Відкритому літньому чемпіонаті із військогового біатлону на першість повітряного командування «Центр»....
В останній день чемпіонату України з біатлону, що проходив в Буковелі, відбулись гонки з масовим стартом....
26 березня на чемпіонаті України в Буковелі був день естафет....
23 березня в Буковелі стартував чемпіонат України з біатлону....