Біатлоністи з Сумщини “в очках” на Кубку світу

25-26 листопада в шведському Естерсунді пройшли перші гонки нового сезону Кубку світу з біатлону.

У перший день пройшли змішані естафети. У сінгл-міксті уродженці Сумщини Анастасія Меркушина та Артем Тищенко посіли 10-те місце. У класичній змішаній естафеті українці посіли 8-ме місце. За комнаду бігли і стріляли Артем Прима, сумчанин Антон Дудченко і Ірина Петренко та Христина Дмитренко.

В індивідуальних гонках кращою стала Ірина Петренко з 22-м результатом, 40-ю із одним заліковим очком стала глухівчанка Анна Кривонос. Серед чоловіків лише Артем Тищенко опинився “в очках” — 38-місце.

Гонки першого етапу нового сезону продовжаться вже у середу, 29 листопада, жіночою естафетою.

Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!

Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал

view counter

По тематике

Біатлоністи з Сумщини були кращими у військовому біатлоні
20.04.2024 15:18

Команда Федерації біатлону України зайняла перше місце у Відкритому літньому чемпіонаті із військогового біатлону на першість повітряного командування «Центр»....

Сумські біатлоністи завершили чемпіонат України другими
28.03.2024 08:31

В останній день чемпіонату України з біатлону, що проходив в Буковелі, відбулись гонки з масовим стартом....