![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/01eb48994412301dea4328aac67363791d41ee2c.jpg)
Територіальна підсудність судових справ Середино-Будського районного суду зміниться з 30 жовтня шляхом її передачі з Гадяцького районного суду Полтавської області до Шосткинського міськрайонного суду Сумської області. Про це повідомили у Верховному Суді.
Таке рішення у четвер, 12 жовтня, ухвалила Вища рада правосуддя за поданням Голови Верховного Суду Станіслава Кравченка.
Водночас у ВС зазначили, що Гадяцький районний суд Полтавської області продовжить розгляд справ, які надійдуть на його розгляд до 29 жовтня 2023 року включно.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!