![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/2991.jpg)
«Головам районних військових адміністрацій, головам громад було надано доручення проаналізувати фонд приміщень, які могли би стати укриттями і скласти прогноз щодо збільшення кількості та місткості захисних споруд. Складено перелік з 198 приміщень в яких після переобладнання додатково зможуть укриватись майже 18 тисяч осіб», – проінформував Олександр Милаш.
Загалом за два місяці фонд захисних споруд області було збільшено на 298 об’єктів. Наразі у громадах Сумщини обліковується 1902 укриття.
«Безпека людей – наше головне завдання. Темпи облаштування захисних споруд треба нарощувати, адже завдання Президента Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО до кінця року забезпечити укриття 100% населення. Ще раз звертаюсь до керівників районів, громад відповідально поставитись до його виконання: віднайти всі можливі резерви для облаштування укритів, надати пропозиції щодо будівництва нових. Ворог підступно та цинічно б’є по мирному населенню і ми маємо захистити людей», – сказав начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!