![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_4700.jpg)
Втім не лише війна завадила дітям Семенівської громади на Роменщині відчути атмосферу свята. 27 червня 2023 року Липоводолинська селищна рада прийняла рішення припинити діяльність Семенівського ліцею.
Попри суспільний резонанс та встановлену судом заборону на проведення заходів з ліквідації навчального закладу 15 серпня батьків та дітей повідомили, що 1 вересня двері ліцею для його учнів не відкриються.
Незважаючи на це, діти Семенівської громади 1 вересня прийшли на подвір’я ліцею та вишикувалися на урочисту лінійку. Без першого дзвоника, без святкової музики, без привітань вчителів, рідних і друзів. Але біля своєї школи.
Відтепер здобувати знання діти вимушені в навчальних закладах сусідніх сіл, однак вони мають надію, що справедливість буде відновлена і одного дня вони ще повернуться за парти рідного ліцею.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!