![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/146fd3ca-8819-484f-bc42-a36acd654ed4.jpg)
Нагадуємо, що підозрюваний у соціальній мережі «Facebook» підшукував облікові записи переважно військовослужбовців Збройних Сил України, копіював їх фото, анкетні дані та створював дублікати сторінок. У подальшому, діючи від імені дійсного власника, надсилав повідомлення особам з числа «друзів» з проханням позичити кошти. При цьому просив йому перерахувати невеликі суми коштів – від 500 грн до 2 тис. грн. У такий спосіб чоловік ошукав 22 осіб на 30 тис. грн.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману з використанням електронно-обчислювальної техніки, вчинене повторно) КК України. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено слідчими СВ ВП № 1 (м. Глухів) Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомили в обласній прокуратурі.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Шахраї продовжують вчиняти злочини проти довірливих містян. Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини за допомогою звернулося п’ять мешканців області....
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...
У поліції встановлюють зловмисників у рамках розпочатих кримінальних проваджень....
Юнаки розміщували фейкові оголошення в Інтернеті про можливість прибутку від інвестицій, а після отримання коштів привласнювали їх собі. За скоєне...
Всі вони повірили досить сумнівній інформації, яку отримали з неперевірених та невідомих джерел і в результаті втратили свої гроші....