![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_272_12.jpg)
Чоловік пояснив, що повернувшись до транспортного засобу, він виявив пошкодження, характерні для автопригоди. Але іншого учасника ДТП на місці не було.
Вказану подію зафіксувала камера відеоспостереження. Тож під час розшукових заходів інспектори відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП розшукали громадянку, керманичку автомобіля Volkswagen, яка і вчинила автопригоду. Патрульні встановили, що 32-річна громадянка, рухаючись заднім ходом, не переконалася в безпечності свого маневру та допустила наїзд на припаркований автомобіль Mitsubishi.
На жінку інспектори склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (Залишення місця скоєння ДТП) КУпАП, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....