![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/63946cb7-cd31-42df-9813-80b8a23053a8.jpg)
У цей період треба бути максимально обережними з вогнем, адже найменше займання може спричинити масштабну пожежу. У першу чергу, це стосується загорянь в природних екосистемах.
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження голови Сумської облдержадміністрації, на період дії правового режиму воєнного стану, забороняється відвідування лісів та в’їзд до них транспортних засобів.
У свою чергу закликаємо громадян проявити відповідальність у дотриманні вимог пожежної безпеки. а при виявленні ознак пожежі на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «1️01».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!