![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_197_16.jpg)
Ювіляр народився у селі Сахни на Конотопщині у далекому 1923 році в багатодітній родині. Батьки Дмитра Васильовича мали 12 дітей, тяжко працювали в колгоспі.
Був учасником Другої світової війни, воював. Після Перемоги над нацистами повернувся в рідне село, одружився, працював у колгоспі. У 70-х роках родина переїхала до Конотопа.
З нагоди свята ювіляра вітали подарунками та квітами представники міської влади та Сумської ОВА.
Виконуюча обов’язки міського голови Світлана Самсоненко від імені всієї Конотопської громади побажала Дмитру Васильовичу оптимізму, міцного здоров’я та подальших років життя.
До вітань доєдналися рідні іменинника та представники ГО «Конотопська міська організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій», повідомили в мерії Конотопа.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сумчанка Олена ТКАЧЕНКО відсвяткувала 100-річний ювілей....
Від імені громади 8 липня ювілярку вітали міський голова Артем СЕМЕНІХІН та перша заступниця Світлана САМСОНЕНКО....
Сьогодні, 15 червня, з ювілеєм у 100 років вітали охтирчанку Анастасію Петрівну Сопітько....
18 травня свій 100-річний ювілей святкує жителька с-ща Ямпіль Клименко Марія Іванівна....
Сьогодні, 28 лютого, глухівчанин Єгор Олексійович Дмитрієв приймав вітання з нагоди свого 100-річчя....