![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_154_18.jpg)
За підсумками засідання у протоколі, який підписала тимчасово виконуючий обов’язки голови Конотопської районної державної адміністрації – керівник районної військової адміністрації Людмила Зерниченко, зазначено: «Заборонити експлуатацію мотоциклів у темну пору доби (за 30 хв. після/до заходу/сходу сонця) в прикордонній місцевості (у 30 км. смузі вздовж державного кордону), поблизу військових частин, об’єктів критичної інфраструктури, а також посилити роботу з перевірки зазначених транспортних засобів на блокпостах».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!