![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/becab924-d2d0-4c5c-b638-007b38e09a26.jpg)
Однак, оцінивши пошкодження як "незначні", чоловік вирішив не чекати приїзду поліції та покинув місце аварії. Завдяки свідкам вдалося встановити, марку автівки, яка причетна до аварії - це автомобіль ВАЗ 2101 червоного кольору.
І поки працівники поліції оформляють дорожньо-транспортну пригоду та шукають винуватця, напрямок "Хіммістечко-Аеропорт" обслуговуватиме ОДИН тролейбус № 151, повідомляє КП "Електроавтотранс".
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....