![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/c2f7da22-3f3e-4f51-a7be-bc32e56115d8.jpg)
Мова йде про подію, що сталась 2 серпня 2023 року в м. Буринь. На одній із місцевих вулиць до пенсіонерки підійшла жінка, яка почала розказувати про те, що нібито хтось «навів на неї порчу» і для того щоб її зняти необхідно очистити золоті прикраси. Коли пенсіонерка ніяк не відреагувала на слова жінки, вона схопила потерпілу за голову та самотужки зняла з вуха золоту сережку. Іншу прикрасу потерпіла зняла сама, аби жінка не застосовувала більше насильство.
Після того, як жінка пішла, пенсіонерка звернулась у поліцію. Правоохоронці оперативно встановили особу нападниці та затримали її.
Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 4 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане із насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, вчинене в умовах воєнного стану) КК України. За скоєне їй загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Конотопського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!