![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/f379ecf4-b212-473d-87b1-f255f2d9e3f8.jpg)
Окружною прокуратурою міста Суми підтримано публічне обвинувачення стосовно 32-річного чоловіка, який обкрадав кавові апарати, супермаркети та намагався пограбувати малолітнього.
У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений у нічний час зламував захисні сітки в кавових апаратах та витягував купюроприймачі з готівкою. Також чоловік спеціалізувався на викраденні товарів з полиць супермаркетів. Окрім того, за 4 місяці своєї злочинної діяльності він ще встиг обікрасти будинок, автівку та викрасти велосипед. Затримали чоловіка співробітники поліції під час спроби викрадення сумки в малолітнього зі спортивного майданчика, коли хлопець грав у футбол. Усього доведено причетність обвинуваченого до 12 епізодів злочинної діяльності.
У суді обвинувачений провину свою визнав частково. За вироком суду його визнано винним у замаху на крадіжку, таємному викраденні майна та засуджено до 6 років позбавлення волі (ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст.15/ч. 4 ст. 186 КК України), повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!