![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_456_5.jpg)
Солдат Ткаченко Володимир Миколайович, 1987 року народження, стрілець-санітар 3 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти військової частини А3137, призваний на військову службу по мобілізації 23.03.2023 року Охтирським РТЦК та СП Сумської області, виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі, загинув 22.07.2023 року поблизу н.п. Богданівка, Донецької області під час евакуації пораненого, потрапивши під обстріл в складі евакуаційної групи, повідомили в сільраді.
Відспівування відбудеться в с.Чернеччина, вул. Готеляка, 52 27 липня о 12:00 год. Поховання відбудеться на кладовищі в с. Чернеччина о 13:00 год.
Ніколи не забудемо…
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!