![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/2207.jpg)
«З Червоним Хрестом область пов’язує давня та плідна співпраця. Дякую, що ви завжди поруч у найважчі часи. Разом з тим війна продовжується і постають нові виклики, для подолання яких нам необхідна ваша допомога», – зазначив очільник області.
Зокрема, Володимир Артюх акцентував увагу на двох нових важливих напрямках можливої співпраці: проведенні евакуації населення з 5-кілометрової прикордонної зони та допомозі людям, які повертаються в Україну з окупованих територій.
«Після всіх тих випробувань, які вони пройшли в росії, ми маємо створити для них належні умови, щоби люди якомога швидше повернулись до звичного життя», – зауважив Володимир Артюх.
–Голова делегації МКЧХ Юрг Еглін відзначив, що Червоний Хрест детально проаналізує ситуацію, з тим, щоби допомога була максимально ефективною.
«Впевнений, наша спільна робота буде корисною для Сумщини. Важливо відчувати плече друга у цій непростій справі захисту населення і нашої спільної перемоги», – сказав начальник Сумської ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!