![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/b4df251a-e233-463a-bbd2-8758e942d6b9.jpg)
Сумською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 43-річного чоловіка, який займався незаконним обігом заборонених речовин.
За даними слідства, обвинувачений систематично реалізовував наркозалежним особам психотропи, зокрема, задокументовано два факти продажу підконтрольній правоохоронцям особі пігулок та згортків з порошкоподібною речовиною, а саме «PVP» та «амфетаміну».
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання та зберігання з метою збуту психотропних речовин) КК України. За клопотанням слідчого та прокурора йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За скоєне чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Водночас триває досудове розслідування стосовно спільників обвинуваченого, які забезпечували його забороненими речовинами.
Досудове розслідування завершено слідчими Сумського районного управління поліції ГУ НП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!