![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_1006_0.jpg)
Біля пам’ятника жертвам комуністичних репресій, що поруч із Центральним кладовищем, зібралися представники влади області та сумської громади, голови громадських організацій, історики-краєзнавці й містяни.
Пам'ятник встановили на цьому місці у 2015 році, аби привернути увагу суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.
Присутні поклали до пам’ятника квіти і хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв політичних репресій.
За словами голови Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» ім. В. Стуса Світлани Ревякіної, на Сумщині триває робота з відновлення імен розстріляних і знищених у таборах у період «Великого терору» уродженців Сумщини. На сьогодні науковцями встановлено понад 20 тисяч імен репресованих.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!