![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/347422977_3428418894076846_5651604595044263327_n.jpg)
На місці події охоронці порядку встановили, що 28-річний водій транспортного засобу Daewoo Lanos, не вибравши безпечної швидкості та не дотримавшись безпечної дистанції, допустив зіткнення з автомобілем ЗАЗ. У результаті ДТП транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.
Під час оформлення матеріалів автопригоди поліцейські виявили в керманича автомобіля Daewoo Lanos ознаки сп'яніння. Чоловік пройшов огляд на місці події. Алкотестер зафіксував результат 1,29 проміле алкоголю. Водій із результатом погодився. Лише додав, що вживав алкоголь уже після вчинення ДТП. Також патрульні з’ясували, що чоловік не має права керування транспортними засобами.
На водія інспектори склали три адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після ДТП за її участю алкоголю) КУпАП. Від керування його відсторонили.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....